| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema... imi place de un baiat mai mare ca mine cu 10 ani iar eu am 16 problema este in felul urmator ca el imi este si antrenor de tenis de 2 luni. la ora sunt singura eventual persoanele care mai inchiriaza terenurile libere.cum pot sa imi dau seama daca ma place in cazul in care vorbeste frumos cu mine imi explica loviturile dar. are instinctul de a pleca mereu de pe teren cand trebuie sa adun mingile etc., evita sa ma priveasca, vorbeste mai incet cu mine decat cu ceilalti si are tendinta de a zambi cand vorbeste. voi cum interpretati aceste chestii am vreo sansa sa il cuceresc? cum? ce sugestii, sfaturi, idei imi dati?

Mentionez ca el nu stie ca il iubesc... doar daca m-a dat privirea de gol. nu are iubita

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ti se pare.Omul poate are familie.Vezi poate il bagi la corupere de minori.Lasa-l in pace.

| ComatoseWine a răspuns:

Tu nu ai treaba pe acasa?! E normal sa simti o atractie pentru cineva mai mare, dar nu te gandi la asta.NU se poate si nu se va intampla.Are 26. El are nevoie de sex si de o relatie serioasa.Pana la urma e la varsta casatoriei(relativ). Serios acumstraight face.Imi aminteste de scandalul acela cu proful acela de sport.Nu a facut el bine, dar nici fetele nu zic nu, dimpotriva.Si voua va place.Dar nu critic pe nimenihee hee

| Rooobi a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te incurci cu el daca e mai mare cu 10 ani ca tine. Poate decat ti se pare ca iti vorbeste intru-un anumit fel deoarece iti place de el, poate asa e felu lui de a vorbi cu toata lumea. Si cred ca i-ai putea face probleme deoarece esti minora, iar daca parintii tai ar afla nu cred ca ar fi de acord. Daca zici cand aduni mingile pleaca, asta cred ca inseamna ca te evita si e felul lui de a spune ca nu vrea vreo legatura cu tine mai ales daca a vazut ca tot il privesti asa insistent. Oricum e viata ta faci ce vrei.Eu decat mi-am spus parerea.

| roxiada a răspuns:

Cred ca esti cam imatura pentru o asa relatie, poate tine la tine si ii esti simpatica pentru ca ii inspiri stima si te vede ca pe un copil! si eu am avut o rel cu un prof si sincer iti zic nu a dus nicaieri, intr-un final ne-am despartit! zic sa-ti cauti unul mai de varsta ta care sa poata sa te inteleaga si sa-ti fie aproape! asta ar fi cel mai ok decat sa tanjesti dupa ceva ce nu vei avea niciodata!:*

| shadowmaster12 a răspuns (pentru roxiada):

OMG doamne sunt baiat!

| Alcatel a răspuns:

Tenis de masa sau de camp?
e foarte important.

| Alcatel a răspuns:

Aaa...atunci stai sa il intreb pe vasile.el a jucat tenis de camp.

| lalala20 a răspuns:

Iti pot spune dr atat: Ai DOAR 16 anisori...esti inca un copilwinking