| crazy_5962 a întrebat:

Buna TPU.imi place de un baiat cu care nu vorbeam absolut nimic dar de o saptamana are idiul meu, numarul meu de telefon, la scoala imi zambeste, vorbeste cu mine.Prietenele mele mi-au spus ca ma place dar eu nu stiu ce sa cred, nu prea as vrea sa il intreb direct. Voi ce parere aveti? dau funda si la ceilalti vot.

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Spune-i ca ti-a soptit o pasarica ca te place, dar ai dori sa stii daca chiar asa este...big grin
din cate ai zis mai sus tipul pare ca te place

succes

6 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Poi intrebal pe mess sau in fata daca chiar ii place de tine sa vezi ce zice...Si daca zice da si tie ati place de el va ramane sa va bagati impreuna! Bafta... funda plizzzzz:X

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Doamne...daca ar fi si la mine asa de usor cu fata pe care o plac... laughing))Eu zis dupa ore sau ceva de genu il iei cu tine la a mini plimbarica sau pe mess poti sa vb cu el.
Sper ca te'am ajutat

| Ella_6945 a răspuns:

Discutati despre asta.si daca spune ca te place.sa iti dovedeasca.sau daca iti place sa te lasi usor.si tu simti ceva pentru el.fi cu el.
Si iti poti da seama dupa anumite semne. daca te place:
Te priveste in continuu sau se uita la tine pe ascuns
-incearca sa intre in vorba cu tine
-cand vorbeste prietenilor despre tine
-daca esti suparata, incearca sa te impace cu orice pret
-iti zambeste mereu
-vorbeste f frumos cu tine
-iti ia apararea daca cineva se ia de tine
-incearca sa te ajute cand ai nevoie
-cand vorbeste cu tine e emotionat

| ingerash_6577 a răspuns:

Pai vorbeste si tu cu el pe mess si vezi daca te place.

| qMisaki a răspuns:

1. Incerca sa il iei de mana usor /...
2. Radeti impreuna pe un subiect amuzant ( ex. de la tv )
3. Prefate ca primewsti un telefon cand de fapt ai pus u o muzica si prefate ca este iubitul tau la tel. Tu trebuie sa ii zici tipului ca este iubitul tau. Daca se supara putin sau ceva de genul, inseamna ca te place. daca se intampla asa, zii ca te-ai despartit de el.
4. Intreba-l daca are cumva vreo uibita \pritena.
5. daca nu are, propune-i sa impartasiti voi acesta experienta.

Funda?

| teodora_9673 a răspuns:

Nui da asa multa satisfactie ca nu prea merita daca era vb cu tine deschis