| georgily a întrebat:

Hey! Acum ceva timp am observat ca un baiat din scoala ma place ..si acum cateva zile mi-a si recunoscut, timp de o saptamana era totul bine si frumos se purta foarte ok cu mine. Saptamana asta parca a inceput sa ma ignore, adica nu chiar.dar totusi nu mai e ca la inceput. Si mi-a zis ca o fata il place si ..ca el nu o place ..blabla. Si azi a zis ca merge sa se intalneasca cu fata aia. nici nu stiu de ce mi-a spus asta, totusi eu cred ca pe mine ma place si nu vrea sa recunoasa. Voi ce parere aveti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anameoow a răspuns:

Probabil a inceput sa te ignore fiindca tu prima data nu i-ai dat importanta prea mare, si i-ai dat de inteles ca nu il place.Si,din moment de a gasit pe cineva care il place si din moment ce ti-a zis ca se intalneste cu tipa aia probabil a vrut sa vada daca vei fi geloasa, adica, vroia sa vada daca tii/te intereseaza de el.

| georgily explică (pentru anameoow):

Si eu ma gandeam. ce crezi ca ar trebui sa fac?
Multumesc multt!

| anameoow a răspuns (pentru georgily):

Pai daca il placi spune-i! Cum a avut el curaj sa iti spuna o sa poti si tuwinking