| Alylulu a întrebat:

I-mi place de un baiat si i-am spus si acum nu m-ai vorbeste cu mine doar ca atunci cand trece pe laga mine i-mi zambeste.
Si nu stiu daca ma place.
Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

O fata trebuie sa fie indiferenta ca sa primeasca atentie din partea unui baiat

| neutrino a răspuns:

De ce te-ar place, atata timp cat vorbesti prostii si de scris, sa nu mai vorbim cum scrii?

| Kalla a răspuns:

Imi*

| Mathew a răspuns:

Te tachineaza. Ori are alte planuri ori vrea sa te faca sa fii disperata. Incearca sa il ignori sau cel putin sa il tratezi cum te trateaza el. Psihologie inversa.

| SavuPastilaFemeilor a răspuns:

Daca vorbesti cum scrii, iti spun eu ca rade :*