| Inna123 a întrebat:

Buna,TPU!

Imi place de un baiat, faza e ca am vorbit foarte mult cu el eram cei mai bunii prieteni. Insa intr-o seara ne-am certat si nu am mai vorbit vreo 3 zile, iar cand a vorbit cu el, mi-a spus ca are prietena! Bunnn! A trecut 4 saptamani, el s-a despartit de ea, iar marti seara mi-a dat mesaj pe whatapp, ce fac daca mai sunt suparata pe el?! Oare sa-l iau si eu la vorba in seara asta, sa nu fiu asa de orgolioasa? de marti nu am mai vorbit deloc ..am impresia ca el crede ca mie nu imi mai pasa de noi si ca am trecut peste! sad Daca il iau la vorba ar fi ai bine sa imi exprim toate sentimentele fata de el ...sa il intreb ce vrea sa fie intre noi?

Helpp, pls! :*
(ps:sunt destul de timida si lui nu ii prea place asta, iar de vazut ne vedem destul de rar eu sunt de dimineata si el dupa masa sad ) :*
Ofer, fundita! :*

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ia-l la vorba si spune-i tot!

| SkyPilot a răspuns:

Eu as zice sa lasi orgoliul deoparte si sa vorbesti cu el sa lamuriti lucrurile. Ofera-te sa vii seara cand termina el, ca sa te poata conduce acasa happy

| Leerix a răspuns:

Ai grija ca nu cumva sa te considere rezerva lui! Mai bine purtati o discutie (fata in fata), exact cum ai spus si tu. Ii spui tot ceea ce ai pe suflet si ceea ce simti pentru el.

| Inna123 explică (pentru Leerix):

Nu avem cand sa ne vedem....si sa-l invit eu in oras mi se pare oarecum ridicol! :/

| Leerix a răspuns (pentru Inna123):

Ii spui ca vrei sa va intalniti sa discutati, nu e ca si cum l-ai invita la o intalnire.