| queen789 a întrebat:

Buna TPU imi place de un baiat iarasi, ne cunoastem de 4 ani ca si amici in trecut am avut o scurta relatie in fine ieri am iesit afara si se mai intampla cand eram trista si stia cum sa ma faca sa zambesc si am o buna prietena care a facut niste gafe iar el s-a cam suparat si mie afara imi zicea ca sunt grasa obeza imi spunea si vaca (sunt super slaba) si l-am intrebat ca de ce imi zice mie asa de ce nu ii zice asa prietenei mele ca ea ia gresit nu eu si a zis ca nu o intereseaza ca ii nesimtita si mai bine as fi vaca lui decat sa nu fiu nimic pentru el si mai nou ma lasa sa stau la el in brate oace asta la baza sau chiar ma place si am vb cu prietenul lui mai demult si am ajuns la un subiect ca si el a plans pentru o fata o data si l-am pus sa dea nume si a zis ca nu trebuie ca o cunosc preabine s-a referit la mine? adica nu a dat nume si prietenul lui s-a uitat la mine cu o fata de esti proasta? sfaturi va rog :*

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

Buna!
In primul rand mare grija la scriere ca a trebuit sa citesc de 2 ori sa inteleg...
Poti sa discuti cu el despre ce simti tu si daca totul merge bine si el inca te place sunt mai mult decat sigura ca o sa aveti o relatie.
O zi buna!

1 răspuns:
| madalinamadu a răspuns:

Probabil s-a referit la tine dar ca sa fi sigura ar trebui sa il intrebi direct...aaa si apropo putin mai multa atentie la scrierewinking. Bafta!winking