| anonim7_2914 a întrebat:

Buna TPU.imi place de un baiat, il stiu demult dar a inceput sa-mi placa de el de acum o luna.am vorbit dar foarte putin, vorbeam de banchet si nu stiu daca ma place.eu ma uit la el dar asa cu coada ochiului si vad ca si el se uita la mine dar cand imi intorc capu spre el isi lasa privirea in jos si cand suntem unu langa altu imi zambeste si odata el era cu colegii lui si radeau si cand am venit eu s-a oprit din ras si se uita la mine.nu stiu ce sa inteleg din asta ...nu vreau sa am impresia ca ma place din cauza ca-l plac eu si sa cred asta.si la banchet o colega se oftica ca nu dansa cu el si l-am tras de maneca ca sa danseze cu colega si el cand a vazut ca il trag de maneca zambea si a venit sa danseze cu mine dar cand am tras-o pe colega mea langa el si eu am plecat a parut putin dezamagit dar a continuat sa danseze cu ea si sa zambeasca. voi ce credeti? exista o speranta sa ma placa sau nu? mi s-a mai intamplat odata asa cu un alt baiat si am descoperit ca acel baiat ma placea sper sa ma placa si acesta big grin

3 răspunsuri:
| fgch a răspuns:

Pai daca u zici ca el isi lasa privirea in jos cand te uitai la el probabil ca ii este rusine.Si poate nu are curajul sa iti spuna ce simte tongue(teama de refuz in cazul in care cealalta persoana nu il place).Daca vrei sa vezi daca te place fara sa fii ranita ti-as sugera sa vorbesti cu el, sa te dai asa putin pe langa el si sa ii zici ca parca ti-ar placea o intalnire cu el. Daca iti propune sa va intalniti atunci cu siguranta te place. Daca nu, atunci inseamna ca nu te prea place si totusi tu iesi cu capul sus din aceasta discutie pentru ca nu te-ai exprimat direct big grin. Multa bafta >big grin

| Scarlettt a răspuns:

Da deci nu vezi dupa comportament te place blushing! Doar ca e timid nu e ca genu de baieti care te-au vaz si hai"vrei sa te combinii cu mine" laughing. Ar trebui sa-l iei cu usurelul pe mess si sai-i zici da chiar tine la tine si ca il placi si tu tongue

| anonim7_2914 explică:

Tin sa mentionez ca e un baiat foarte dragut si se poarta frumos nu este un tip smecher e glumet si foarte dragut