| Adax3 a întrebat:

Imi place de un baiat. Ne'am cunoscut intr'o excursie. Ne'am zambit, am ras, ne'am tot uitat unul la celalalt. Am mai si vorbit uneori cand nu erau parintii cu mine xD. El mi-a cerut id'ul de mess chiar prin ultimele zile, iar eu i l'am dat. Am discutat pe mess despre tot felul: ce muzica asculta, hobby'uri, sporturi, etc., iar acum nu prea mai stiu ce sa vorbesc cu el, si nici nu mai vorbim asa de des sad. Ma ajutati va rog sa'mi ziceti mai multe subiecte de discutat, si sa'mi ziceti oare de ce nu mai vorbeste asa de mult cu mine.

5 răspunsuri:
| Ina93 a răspuns:

Nu e vorba sa iti da-mi noi ideei
totul vinde de la sine.

| iulia4u a răspuns:

Pai daca sunteti din aceeasi localitate si oras invita-l pe afara si ca sa nu ai emotii asa de la prima intalnire mai cheama si niste prietenihappysi de subiecte ce sa-ti zic vezi tu oricum totul o sa mearga de la sine:*bafta si sami spui cum a fost!

| Adax3 explică (pentru iulia4u):

Poi asta e problema ca nu suntem din aceeasi localitate, el sta la 25 km distanta de mine sad.

| iulia4u a răspuns (pentru Adax3):

Imi pare rau iubita...sadnu stiu incearca sa iti faci un alt prieten atunci vezi tu o sa te descurci oricum nu e singurul baiat de pe pamanthappy:*

| iulia4u a răspuns (pentru Adax3):

Imi pare rau iubita...sadpai atunci vezi tu ce faci poate iti faci un alt prieten happyeu iti urez mult norocsi nu uita nu e ultimul baiat de pe pamanthappy:*