| Rux_5597 a întrebat:

De prin iunie vorbesc cu un tip pe mess, el m'a vazut cu o prietena si asa a facut rost de id'ul meu.
Din iunie pana in septembrie am tot vorbit fara sa ne vedem dupa care el a fost plecat o luna in alta tara. Dupa o luna a revenit.
Tot ziceam sa ne intalnim si numai nu reuseam.
Prima data cand trebuia sa ne vedem era inceputul lui septembrie si in ziua aceea a intervenit ceva(el trebuia sa plece a2a zi.bagaje/ chestii). Din nou ziceam ca ne intalnim si numai nu stabileam data. Intr'un final i'am zis eu sa ma scoata la o cafea sa ne vedem si noi sa vad si eu cu cine vorbesc de atata timp(nu'mi place sa discut pe mess). Am stabilit sa ne intalnim intr'o seara cand ieseam eu de la ore. Ei bine cu doua ore inainte de a ne vedea mi-a dat sms ca nu mai poate veni cerandu'si scuze. M'am enervat si i'am zis ca gata, nu ne mai vedem. La doua zile de la intamplare el a plecat din tara iar in aceste doua zile nu am vorbit ca inainte, si'a cerut scuze bla bla bla si am discutat foarte distant pentru ca ma enervase. Inainte cu 10 minute de plecare si'a cerut scuze si si'a luat ramas bun.
Ajuns acolo mi-a dat vreo doua sms'uri cu pareri de rau ca nu ne'am intalnit(nu linguseli lungi).
Pana sa'mi dea sms'urile ziceam ca nu am de gand sa ma intalnesc cu el pentru ca m'a lasat balta(mai mult sau mai putin). Acum insa, ma gandesc sa'i fac la felhappy in sensul ca atunci cand va veni si imi va spune sa iesim sa nu accept chiar cand vrea el, sa'mi gasesc ocupatie sau sa'l anunt si eu cu trei ore inainte ca nu voi putea iesi.
Voi ce ziceti? Sa nu ne mai intalnim sau sa ii fac la fel?

Răspuns Câştigător
| Paris a răspuns:

Eeeeeee, ce nesimtit. L-ai vazut vreodata? Adica in poze, sau ceva? ma gandesc ca poate e urat si ii e rusine sa ii descoperi fata de monstru. laughing) Sau, poate e foarte emotiv. oricum, merita cu varf si indesat sa i-o faci. Cel mai bine ar fi sa ii dai mesaj cu vreo 5 minute inainte, nu cu 3 ore. Dar este riscant pentru ca e posibil sa se razgandeasca el, la fel cum a facut si pana acum, inaintea ta. ce patetic! Anyway, eu zic in felul urmator. Stabiliti intalnirea, iar tu, cu 5 minute inainte, ii dai mesaj "Imi pare rau, nu pot ajunge. Ne vedem data viitoare". Daca iti da el vreun mesaj inainte sa i-l trimiti tu, ca sa se scuze, nu-i mai raspunde. Fii rea, asa merita nesimtitii!

8 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautacioasa, dar te-as sfatui sa ii faci la fel sa vezi daca intr-adevar este interesat de tine, altfel risti sa suferi, mai pui si suflet si astea pentru ce? Baieti sunt foarte multi, care poate sunt dornici sa te cucereasca. oricum eu iti doresc Bafta in viitor!

| Cryssy a răspuns:

Buna scumpo. Sa nu ii faci si tu asa! Sincer. ce crezi ca o sa rezolvi daca ii faci la fel? El poate chiar nu a avut cum sa vina. Draga mea. Daca zice sa va intalniti si poti, eu zic sa te duci. Nu se stie niciodata. Niciodata sa te razbuni, platind cu aceeasi moneda.winking

| Rux_5597 explică:

Stiu cum arata, arata bine. e prieten cumva cu prietena mealaughing. Eu nu vb cu astia chiar necunoscuti pe mess ca nu'mi place.big grin

| Rux_5597 explică:

Si eu sunt rautacioasa de fellaughing de asta am pus intrebarea sa vad ce'mi spuneti. poate exagerez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce soarec, nu ma lasam pana nu te aduceam dincolo de pragul dormitorului meubatting eyelasheshee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxy eu zic sa-i faci la fel.
este evident ca baiatul este foarte ocupat si nu avea timp.
fai si u la fel sa vada cum este si nu numai o data fai asa de ma multe ori ca sa nu creada ca te lasi usor. pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu ii faci, pentru ca nu merita, poate chiar nu a avut cum sa ajunga, l-ai vazut in poze? Daca l-ai vazut si sti cum arata nu-i fa ca nu rezolvi nimic, incearca sa fiti doar prieteni, daca zice sa va intalniti du-te, nu are rost sa te razbuni, oricum daca ii sapi tu lui o groapa cazi tu in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e buna razbunarea dar e dulce, eu zic sa nu te cobori la nivelul lui, las ca ce e al lui e pus deoparte, va primi el, din alta parte lovitura...