| TalyWell a întrebat:

Imi place de un baiat. O prietena de-a mea a spus i-a spus ca il plac si asa am aflat ca si el ma place. Am vb de multe ori pe mess si l-am intrebat daca ma place si a zis ca da si nimic mai mult.AS vrea sa fiu cu el dar sunt prea timida sa ii spun si stiu ca si el este la fel de timid. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ioana_9271 a răspuns:

Incearca sa fii indrazneata si sa incepi tu discutia poate asa prinde si el curaj sau daca nu si nu roaga o prietena mai curajoasa cu care te intelegi bine sa vorbeasca cu el si sa iti dea in permanenta conversatiawinkingsucces

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ori incepi sa comunici cu el si sa iti dai drumul ori inghiti si astepti sa iti vina unul cu tupeu la tine.

| pokerface_9746 a răspuns:

Daca tot vorbiti pe mess, deci s-a spart gheata, il poti invita la un suc, la o plimbare prin parc, la un film.fii indrazneata! nu trebuie sa ii spui exact ca vrei sa fii cu el...lucrurile vin de la sinewinking

| Diana_2169 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el si sa-i spui exact ceea ce simti,dar, in cazul in care esti prea timida si el la fel, roaga`ti o prietena sa-l intrebe daca i`ar placea sa fie cu tine.:*