| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Am aflat de curand ca ma place un baiat. El m-a intrebat daca il plac si eu. Pe moment, nu stiu de ce, am spus da (desi mie imi placea de altcineva ). Acum pe mess vb numai cu inimioare si pupici. Si desi nu suntem impreuna acum cateva zile i-a spus prietenului sau ca eu sunt prietena sa. Cum sa fac sa ii spun ca nu imi place de el fara sa il ranesc? Adica eu il vreau ca amic, nu ca prieten. Ms:*

1 răspuns:
| MichaelinaEJJ a răspuns:

Pai spune'i ca vrei sa fiti doar amici, si o sa inteleaga... big grin nu exsista doar o fata pe pamantu` asta maree si poluat rolling on the floor