| anonim_4396 a întrebat:

Tpu!
kiss
Imi place de un baiat problema este ca nu ne cunoastem si lui ii place de o alte fata mai mica decat mine.
Pot spune ca vine mereu la mine in clasa la un prieten de-al lui.! Nu stiu ce sa fac ca sa ma remarce... daca o sa ma uit la el si o sa-i si zambesc ce va crede thinking
Fundita! :X

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu va crede mare lucru,dar vei avea sansa sa te remarce,posibil nici sa nu stie de existenta ta.
Il privesti si,daca reusesti sa nu-ti cobori ochii,ii poti si zambi,un zambet scurt.
Pe urma lasa-l in pace data viitoare cand apare,nu-i mai zambi, eventual priveste-l doar.
Si, daca vezi ca te cauta cu privirea intr-o alta vizita la prietenul lui, zambeste-i iar.
Rezultatele posibil sa apara, daca ii placi.
happy

4 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Pai eu zic ca daca doar te vei uita si vei zambi nu vei face mare lucru decat poate sa il faci putin atent. Eu zic sa incerci cat de cat sa te bagi in seama cu el, sa dai accidental peste el si sa infiripati o conversatie. Bafta

| neutrino a răspuns:

Va crede ca esti usor dusa cu pluta.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poate e dupa principiul pe care-l aplic si eu ce nu ma intereseaza nu stiu

| Chinezw a răspuns:

.da.
sau poati chiar sa il abordezi, gasesti un subiect comun. incearca daca poti sa intri in discutia lorwinking cat de cat sa te apropii, sa sa ii prpui o intalnire.

sau... poate nu esti genul lui