| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si am fost acum un an cu el. si iar il plac. m incercat sa ne reimprietenim si am reusit dar el e interesat de o fata.
Cand il vad pe el imbratisandu-se cu fata aceea mor. straight face
Am auzit ca e cu ea si mor si de asta straight face.
Am tot "batut apropouri" si el nu isi da seama ca il plac. Cel mai bun pr. al lui a zis ca nu ma place dar eu nu cred deoarece "EL" are niste gesturi cu mine foarte afective adica se vede ca ma place. Si nu inteleg de ce nu ma intreaba odata plus ca pe ask.fm am primit niste intrebari gen"vr s fi cu mine" si el asa scrie... uf.
Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Probabil baiatul acela nu prea poate alege fata corespunzatoare. Se vede ca este foarte indragostit de fata acea, dar in acelasi timp este si de tine. Ai rabdare, probabuil chiar te iubeste cu adevarat. Dar ace nevoie de putin timp pentru a vedea care dintre voi doua se potriveste mai bine. Tot ce sper este ca baiatul sa vada ca tu esti unica lui alegere!

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ai demnitate -ca vad ca el are -Unde scuipi nu lingi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, e repetent?