| anonim_4396 a întrebat:

Help!

sunt indragostita de un baiat coleg cu mine

as vrea sa aflu daca ma place

am batut apropouri cu prietenele mele despre el si toate o zis ca le face cu ochiu'

si mie imi face cu ochiu' dar nu le am zis

de craciun mi-a facu cadou un lantisor din argint si o esenta de parfum ( trebuia sa tagem la sorti si noi doi ne am ales )

ne zambim mereu in ore

cand ni se intalnesc privirile imi face cu ochiu'

se da la colegele mele

deloc nu ma baga in seama

face glume pe seama mea

ma ignora

cum sa-i arat ca-l plac si cum sa imi dau seama ca ma place?

pls

help! cum sa-i arat ca-l plac?

P. S mereu cand ma vede in pauze se da la o fata ( care e mai aproape )

Răspuns Câştigător
| Awkesna a răspuns:

Pai de obicei baieti cand plac o fata incearca sa se dea la o alta fata sa vada uh ce parere ai despre el. Pai acum depinde si de el cum e...
daca vrei sa ii arati ca iti place de el zambestei si uita-te in ochi lui, asa isi da seama orice baiat, sau fai si tu cu ochiu.
invita-l intr-o zi la patinoar si incearca sa te faci ca nu prea sti sa mergi pe patine ca sa te tina de mana
Succes

1 răspuns:
| Awkesna a răspuns:

Pai de obicei baieti cand plac o fata incearca sa se dea la o alta fata sa vada uh ce parere ai despre el. Pai acum depinde si de el cum e...
daca vrei sa ii arati ca iti place de el zambestei si uita-te in ochi lui, asa isi da seama orice baiat, sau fai si tu cu ochiu.
invita-l intr-o zi la patinoar si incearca sa te faci ca nu prea sti sa mergi pe patine ca sa te tina de mana :X
Succes