| anonim_4396 a întrebat:

Help!

sunt indragostita de un baiat coleg cu mine

as vrea sa aflu daca ma place

am batut apropouri cu prietenele mele despre el si toate o zis ca le face cu ochiu'

si mie imi face cu ochiu'laughing dar nu le am zis

de craciun mi-a facu cadou un lantisor din argint si o esenta de parfum ( trebuia sa tagem la sorti si noi doi ne am ales )

ne zambim mereu in ore

cand ni se intalnesc privirile imi face cu ochiu'

se da la colegele mele

deloc nu ma baga in seama

face glume pe seama mea

ma ignora

cum sa-i arat ca-l plac si cum sa imi dau seama ca ma place?

pls

help! cum sa-i arat ca-l plac?

P. S mereu cand ma vede in pauze se da la o fata ( care e mai aproape )

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Dacă vei continua să scrii în acest mod, îmi va veni imposibil să îţi răspund la întrebare. Te contrazici singura aproape. În prima parte zici că îţi zâmbeşte şi îţi face cu ochiul şi în a 2-a că te ignoră. TPU e facut să răspundă la întrebări. Exceptând faptul că am mai văzut această întrebare de 1000 de ori, consider că cel puţin ar fi trebuit să scrii citeţ.

| justifyme a răspuns (pentru Adorable):

Da, stiu ca TPU e facut ca sa raspunda, din acest motiv se numeste astfel
daca nu ai avut un raspuns la intrebarea mea, nu trebuia sa te bagi in seama...

| Adorable a răspuns (pentru justifyme):

„Să te bagi în seamă" Pfahaha... Ce tare...