| Dragonitandee a întrebat:

Imi place de un baiat si intr-o zi i-am spus ca il plac, dar cand am vorbit cu el pe WhatsApp a spus ca nu ma place, dar de atunci si pana acum eu mi-am schimbat look-ul, iar prietena mea l-a auzit spunand ca imi sta bine si ca ii place. Desigur imi mai place putin de el si (noi ne vedem mai mult la scoala) l-am vazut de cateva ori ca se uita la mine, dar cand vine la banca mea imi spune tot felul de prostii. Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Buna,sigur ma stii ti-am mai raspuns la o intrebare asemanatoare,fii atenta.

Probabil e genul ala de baiat arogant, nesimtit care ii place la o fata doar aspectul fizic si nimic mai mult, gandeste inainte sa iti schimbi tu "lucul"l-ai auzit pe el ca ti-a mai spus el chestii cum ca tu ai arata bine.
Daca a zis ce ai zis el atunci chiar e un nesimtit, nu cred ca ar trebui sa te mai gandesti la el.

Trebuie sa ai pe cineva care sa te placa pentru cum esti tu ca persoana, nu numai pentru aspectul fizic.

Toate cele bune.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Stiu ca nu e usor sa treci asa peste prima persoana pe care o iubesti si sa o uiti dar cu timpul vei putea, timpul le rezolva pe toate.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ca nu te vrea ca prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, eu am petrecut putin mai mult timp cu o prietena si am inceput sa ma atasez de ea, bine, mie imi placea de alta fata si am ezitat sa ma mai intalnesc cu ea de frica ca incep sa o palc laughing, acum am motivele mele de ce am facut asta, dar ideea cred ca ai inteles-o