| ºRaLuKaº a întrebat:

Imi place de un baiat... si nu pot sa eu spun in fata si mi-e frica sa-i cer idul fiindca e un baiat mai distant oare cum sa fac? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Pai daca iti place de el, spune`i ce simti pentru el happy De ce sa iti fie frica draga mea? Te mananca Bau Bau smug? Nu se intampla nimic laughing Ii spui si tu: ''Buna smug Uite vreau sa ne cunoastem si noi mai binesmug Imi dai si mie id`ul tausmug '' happy. Daca zice nu, asta e happy Viata merge mai departe iubita happy Nu vine sfarsitul lumii ...Mai sunt destui baieti pe planeta asta :* Bafta happy

2 răspunsuri:
| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Uuuu...Vai happy Merci pentru fundita happy Eu mi-am spus parere big grin Ma bucur ca te-am putut ajuta big grin

| Andutsssaaaa a răspuns:

Incearca sa te dai pe langa el.Si eu am patit exact ca si tine, imi era coleg de clasa si mi-a placut mult timp de el, si lui de mine la inceput dar nu stiam nici eu ca lui ii place de mine, insa nici eu ca lui ii place de mine.Iar el avea un prieten mai bun"gura sparta"..si nu stiu ce am facut si i-am spus prietenului asu ca il plac.A doua zi la scoala mi-a fost asa de rusine, toti radeau de mine si pana la urma nici el nu ma placea.M-am facut de rusine degeaba, asa ca te sfatuiesc si pe tine sa nu faci aceeasi prostie:*.