| anonim_4396 a întrebat:

Acum un an, un baiat a vrut sa fie cu mine, si eu l-am refuzat, pentru ca nu-l placeam, si pentru ca prietena mea il placea. Eu il placeam pe prietenul lui cel mai bun...
Si, anul asta, a inceput sa-mi placa de el, si chestia e ca simt ca ma place si el... A aflat, nu stiu de la cine ca il plac, si acum sta pe langa mine, si vorbim mereu... Daca prietena mea ar vedea ce scriu eu acum, ar spune : "Tuo, ti-am mai spus ca nu te place"
Oricum...mare incurajare din partea ei tongue
Ce credeti? Ma place?

Răspuns Câştigător
| ginamagheru a răspuns:

Pai fetele au un fel de simtlaughingele stiu cand un baiat le plac...si din ce ai spus tu, sunt semne ca te place.Prietena ta probabil ca mai are ceva sentimente pentru el si e geloasa, dar daca ar fi intr-adevar o prietena buna, te-ar lasa sa fii cu el.deci ar fi bine sa treci la atac! sunt sigura ca o sa fie binewinking

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Da, desigur. daca vorbeste cu tine mai mult, sau iti acorda atentie. eu zic sa te apropii de el si poate o sa fiti impreuna, pana la urma nu o sa suferi tu pentru prietena ta. nu lua in seama ce zice prietena ta... acest lucru(daca ii place de tine) se simte, prin priviri, etc. asa ca tine-o tot asa si poate o sa fiti impreuna :X :*

| AnGeL a răspuns:

Da eu cred ac te place

| Scuturici a răspuns:

NU sunt geloasa...e un nesimtit e prefacut si nu e genul meu...si o las sa fie cu el da mai bine sa nu riste ca poate isi bate joc de ea cum a facut cu multe fete.
1. A aflat de la Miruna ca tu i-ai zis si eu ti-am spus ca nu e de incredere;
2.Si Narcis da impresia la multe fete ca le place. Ori e prefacut ori curvar tu alegiwinking
3.NU crezi ca daca te-ar fi placut ti-ar fi dat semne.

Puteti sa credeti orice despre mine...ma rog asta e opinia mea oricine are dreptul la ea

Si inca odata NU SUNT GELOASA NU-MI PLACE DE EL!

| Scuturici a răspuns:

Si inca ceva eu nu am pus intrebari despre tine pe TPU imagineazati cum ma simt ca spune lumea ca il plac, ba ca ma jignesc...