| DidiChanx3 a întrebat:

Buna vreau niste sfaturi imi place ft mult de un baiat ft dragut si popular in oras iar prietena mea cea mai buna il cunoaste si mi-a spus ca ma place si ca intreaba de mine si de fiecare data cand il vad intoarce capul dupa mine am vb cu el dar ft putin si mai mult legat de banalitati nu stiu ce sa fac n-am curaj sa-l intreb daca ii place de mine plsss help me puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Clauudia23 a răspuns:

Poi poti sa ii spui prieteniei tale sa vorbeasca cu el si sa afli mai multe cu o certitudine exacta. Sau fa-ti curaj si du-te la el. Nu ai de pierdut `! Daca doresti insa o relatzie cu el roag-o pe prietena ta sa il intrebe si pe parcurs o sa va apropiati iti spun eu...winking Sper ca te'am ajutat... Funda `?! :*happy

1 răspuns:
| traficanta a răspuns:

Poti s-i intrebi pe prietena ta adica sa-i zici sa vorbeasca cu el, daca nu vrei sa faci tu primul pas.Asteapta ca daca te place o sa te intrebe el, poate e si el timid asa.