| AnnonnyMa a întrebat:

Imi place de un tip de 19 ai, eu am 13. dar ma inteleg bine cu el. Ca sa petrec ceva timp cu el, voiam sa il intreb daca vrea sa vine cu mine la o apa sa inotam. Insa voiam sa fiu sigura ca nu ar spune "da" din politete asa ca vorbind cu el pe mess am inceput sa-i spun k n-am cu cine sa ma duc..ehh... si el a spus ca vine el. Si stiu ca lui ii place de cineva, nu a spus de cine. Asa ca,, daca tot vom fi doar noi doi... cum as putea sa-mi dau seama daca si el ma place? FUNDAA SI VOTT

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o vârstă destul de periculoasă pentru sentimente de iubire.
Lasă băieții, mergi la școală. El este deja "spurcat" la femei, nu te ține lângă el fără viață sexuală.
Pa, pa.

| Buresbista123 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

-))) spurcat de femei loooooooooooooooooool

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Cam greu ca sa ai vreo șansa diferența de varsă nu e asa mare adica 6 ani dar e o problema daca tu aveai 20 si el 26 atunci se poate dar asa nu prea cred plus ca tu esti minora si se poate sa il bagi in belele mari asa ca lasa dragostea si pune mana pe carte si lasa amorul ca ai destul timp de el. Bafta

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa fim seriosi...crezi ca se va uita la pustoaica de 13 ani? In general baietii de varsta lui au o relatie stabila cu fete de varsta lui. Eventual, pe tine te va cauta pentru sex.Fiind vulnetarabila te poate corupe usor.Nu vrei sa stii urmarile.
Ca alernativa cauta o prietenacu care sa mergi la scaldat.STIUUUU NUe aceeasi lucru, dar e bine asa.

| h3r a răspuns:

Sper să stai toata ziua pedepsită în genunchi și să nu mai mergi la o apă.

| xanderblackx a răspuns (pentru h3r):

Pfff... mai bine nici nu se putea spune!

| h3r a răspuns (pentru xanderblackx):

Da, da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vezi cum se comporta cu tine,asa iti dai seama.
Ai grija cu baietii,sa nu cumva sa vrea*** stii tu ce, majoritatea doar asta cauta, tu fiind minora, infunda puscaria, ai grija!
Eu zic ca preocuparea ta la 13 ani sa nu fie baietii, ci cartea, baietii maipot astepta scumpo.
Te pup!

| Azurry a răspuns:

Este şi o diferenţă mare de vârstă, deci nu cred că o să meargă. Dacă erai mai mare de 15, cred că mai mergea, dar la 13, pe bune? straight face

| kbxftw a răspuns:

Nu-ţi dai seama. Un băiat de 19 ani nu se uită la o fată de 13 în veci.

| ErikaEri a răspuns:

Sa nu te gandesti! daca tot vrei sa il ai in preajma, iesiti in grup. nu doar voi doi acolo unde stati doar in chiloti, eventual sutien. ca doar nu faceti baita in bocanci, geci si 3 perechi de pantaloni

| yutsa a răspuns:

Il poti intreba daca are prietena sau daca place pe cineva daca zice nu intreaba-l daca vrea sa fie cu tine daca zice da il poti intrba (nu neaparat doar daca vrei sa stii)daca ar fi ceva sanse sa fie cu tine.Ai grija e cam mare diferenta intre varste.