| infinitelove a întrebat:

Imi place de un tip un pic mai mare ca mine
Cum m-as mai putea apropia de el?( chear daca nu suntem impreuna m-am sarutat french cu el )

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dar ce rau ti-a facut?

| Misipisi a răspuns:

Ai putea discuta cu el. Poti sa-i spui ca te-ai indragostit de el dupa ce v-ati sarutat sau daca ti-e rusine incearca sa-l mai chemi afara, sa mai vb pe mess cu el. Daca si el se simte atras de tine cu siguranta va iesi ceva. So good luck! happy

| Misipisi a răspuns:

Incearca sa ii spui ce simti pentru el, iar daca ti-e rusine apropie-te usor de el vorbind cu el mai des despre interese comune sau invitandu-l afara, iar daca se va simti atras de tine cu siguranta va iesi ceva. So good luck! happy