| Razvan170304 a întrebat:

Buna TPU, îmi place foarte mult de colega mea de banca, nu am îndrăznit niciodata sa ii spun ca o iubesc, ne știm din clasa 9 -a, iar pana în a 11 -a am stat amândoi în banca, chestia e ca nu știu dacă ma place, ea are iubit, dar la scoală își petrece cel mai mult timp cu mine, ieșim în pauze amândoi, plecam spre casa amândoi, ne consultam la un exercițiu, etc etc...
Eu ii fac complimente aproape pe fiecare zi, iar la o petrecere(la băutura) i-am spus dacă vrea sa fie cu mine și nu știu dacă a luat în serios, a crezut ca am glumit, mi-a spus ca are iubit... Au mai fost zile când am scos-o în mall, am mâncat împreuna, ne-am plimbat împreuna dar nu a vrut sa facă primul pas, poate ca nu ma place.
In concluzie, problema e ca nu pot sa o scot din cap sau dacă ii spun ca o iubesc îmi e frica de refuz mai ales acum ca am luat vacanta nu pot sa mai fiu cum eram înainte, toată fericirea mea a plecat de când am cunoscut-o. Când nu sunt în preajma ei ma simt foarte nasol.

Răspuns Câştigător
| Danny28 a răspuns:

Daca are iubit nu te baga. Tot tu vei suferi. Lasa ca o vei uita in cele din urma, doar trebuie sa te distantezi de ea. Dupa ce terminati liceul o veti lua pe cai diferite si nu veti mai sti unul de altul.

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Inceteaza sa mai fii simp si o sa iti fie bine.

| anonimuIl a răspuns:

Ea nu are nici un iubit dacă spui că a ieșit peste tot cu tine.

| anonimuIl a răspuns:

Ai scris asta - plecam spre casa amândoi
Foarte frumos făceați.