| Ana98Ana a întrebat:

Imi place mult de un baiat...Am vorbit cu el o perioada dar acum nici "buna" nu ne mai zicem. Cand vorbeam cu el imi zambea si ramanea blocat...dadea doar din cap nu prea vorbea, iar cand nu am mai vorbit cu el nici nu se mai uita la mine.Iar mereu cand ma vede isi intoarce repede privirea si e indiferent. Cum sa aflu daca ma place? Eu sunt foarte timida si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| dragut1992liviu a răspuns:

Ar trebui sa lasi timiditatea deoparte daca iti place cu adevarat, ar trebui sa incerci iar daca e indiferent nu are rost sa mai insisti pentru cu nu o sa iti convina sa te rogi tot timpul de el si o sa te plictisesti sa tot astepti.

5 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Nu aveti si voi prieteni comuni?

| neutrino a răspuns:

De ce te-ar interesa un astfel de baiat? Daca totusi te intereseaza, asteapta pana mai creste mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana,te sfătuiesc să nu îţi faci mari speranţe, mai ales dacă el a devenit rece, indiferent. Dacă eşti timidă îl poţi aborda pe mess, pe facebook etc.Intră în vorbă cu el, întreabă-l ce face şi aşa mai departe, iar pe urmă dezvoltaţi. Dacă faci asta şi observi că nu prea vorbeşte, nu insista.

SUCCES!

Răspuns utilizator avertizat