| SarahChristophe a întrebat:

Buna TPU...Imi place mult de un baiat de la mine din clasa si cred ca si lui ii place putin de mine(adica a inceput sa ma bage mai mult in seama pe mess si in clasa, intr'o zi m'a luat in brate si a inceput sa danseze cu mine, a inceput sa ma invite in oras la plimbare sau la biliard, am mai vorbit cu el pe la telefon). Faza e ca trebuie sa imi reinstalez windowsul si trebuie sa chem pe cineva..si ma gandeam la el, pentru ca se pricepe la calculatoare..Ma gandeam sa nu mai astept si sa ii spun ca imi place de el. Dar nu stiu cum deoarece nu pot sa ii spun direct pentru ca nu am curaj..Va rog frumos dati'mi si mie idei cum as putea sa ii spun ca il iubesc sau daca sa ii spun?

2 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Pai cand vine ia-l in brate si spune-i,, Te iubesc!'' Eu asta as face

| xDSmille a răspuns:

Pai : exact, fa ideea cu calculatorul, cheama`l la tine sa iti faca windowsu happy ..si dupa il inviti pe canapea sau undeva si stati de vorba...incet, incet il intrebi :,, Ce parerea ai despre mine? "sau,, Daca te-as saruta acum ce ai face? "... si cred ca dupa aceste lucruri, sigur iti va zice el primul ca te place happy Succes