| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de un baiat de pe Facebook, el sta in Bucuresti si sta in acelasi sector si cartier ca si mine.Mai multi prieteni de ai mei il cunosc.Nu stiu cum sa fac sa ma imprietenesc cu elthinking, mai de mult am vorbit cu unul dintre prietenii mei sa ma imprieteneasca cu alt baiat si acel prieten a zis nu mai tampenii despre mine si tot nu a rezolvat nimic.Cum pot sa fac macar sa il cunosc? Sa vorbesc eu cu el pe Facebook sau sa-mi faca cunostiinta un prieten cu el? Apropo el are iubita de o luna jumate si nu vreau sa creada ca ma dau la el si apoi sa am probleme cu iubita sa! Funda si vot!

4 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Pfff prea multi prieteni prea multi baieti. Daca omul are iubita de ce vrei sa vorbesti cu el? Da-i si tu un add pe Facebook daca intreaba ii zici ca la recomandarea unui prieten baiat din aia multi care i-ai enumerat tu, da-i un like la o poza cand il prinzi pe chat un buna poate duce la o discutie destul de lunga. Depinde cat de mult tupeu ai si tu in abordare. Dar daca e vorba de mai mult decat prietenie zic sa lasi omul sa-si vada de-ale lui daca are iubita. Majoritatea baietilor nu au taria sa refuze o fata/femeie chiar daca sunt implicati intr-o relatie.

| Skeez a răspuns:

Vorbeste cu el... cat de rau poate sa fie?
doar nu te ia iubita la wrestlingwinking

| Postoo a răspuns:

Incepe un un like pe facebook, dupa aia cu un comm un mesaj cu "buna ce faci? ce bine ai iesit in poza care ai postat-o" si chestii din astea! Succes