| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de pe Facebook,el sta in Bucuresti ca si mine, sta in acelasi sector cu mine.Mai multi prieteni il cunosc.Mai de mult, am vorbit cu unul dintre prietenii mei sa-mi faca cunostinta cu alt baiat si a iesit o tampeniestraight face.Ce ziceti sa vorbesc eu direct cu el pe Facebook sau sa-mi faca cineva cunostinta cu el? Problema e ca sunt cam timida. Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| andreea171998 a răspuns:

Pai mai bine ar fi sa vorbesti tu decat sa depinzi de altcineva.Ia-ti inima in dinti si vorbeste cu el.Gaseste niste interese comune cu care sa il atragi. Poate te folosesti si spunandu-i ca un prieten de-al tau ti l-a recomandat sau ceva de genul.Succes.Funda?

7 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Daca stai intre sectoarele 5 si 6batting eyelashes ( eu stau in 5 ). Poti face cunostiinta si cu mine :d daca doresti

| HeliosMetal a răspuns:

Fa totul sa para o intamplare.

| neutrino a răspuns:

Intalniti-va!

| Elsiane a răspuns:

Cel mai bine ar fi să vorbești tu cu el, să nu ai niciodată încredere în altcineva, cine știe ce spune. Vorbește cu el, spune-i că-l placi de ceva timp, nu este așa de greu. Prima dată pe facebook, apoi hotărâți într-o zi când să vă întâlniți. Baftă!

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Vorbeste cu el pe facebook. Dati`va o intalnire, vorbiti fata in fata. O sa-ti prinda bine.Nu poti fi timida mereu. Nu ai de ce sa fi, e un copil ca si tine.
Baftaa. :*.

| Florinel1997 a răspuns:

Cel mai bine fata in fata cu elwinking

| AsMuTT a răspuns:

Cel mai bine va intalniti undeva si ai spui cati place de el si etc ce mai vrei sa-i spui