| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de pe Facebook, el sta in Bucuresti ca si mine, sta in acelasi sector cu mine.Mai multi prieteni il cunosc.Mai de mult, am vorbit cu unul dintre prietenii mei sa-mi faca cunostinta cu alt baiat si a iesit o tampenie.Ce ziceti sa vorbesc eu direct cu el pe Facebook sau sa-mi faca cineva cunostinta cu el? Problema e ca sunt cam timida. Funda+Vot!

2 răspunsuri:
| erema a răspuns:

Nu ai vorbit niciodată cu el? ai grijă, poate e doar un alt neserios care caută să agaţe fete. Dacă nu cunoşti o persoană, nu te complica prea tare. Este doar un moft.

| Anndrada a răspuns:

Nu ai cum sa te bagi in seama cu accea persoana fara sa te cunoasca, o sa te creada nebuna. Incearca ca un prieten comun, de incredere. Succes :*!