| puffy15 a întrebat:

Imi place mult un baiat cu care nu am vorbit niciodata si as vrea sa-l cunosc!
Numai ca nu stiu cum sa vorbesc cu el sau ce sa vorbesc cu el,mai exact cum sa incep o conversatie,in asa fel incat totul sa fie OK si sa nu zica ca ma dau la el! Please, ajutati-ma! Si el e in a 10-a si eu in a 7-a!

2 răspunsuri:
| DWDT a răspuns:

Ia-i ID-ul de mess si vorbeste acolo cu el. Poti sa-i spui de exemplu ca ti-a murit catelul si sa-ti dea niste cuvinte de incurajare. Sau roaga-l sa te ajute cu ceva. Sau pur si simplu intreaba-l ce face. Faceti cunostinta. etc

| victorr_3274 a răspuns:

Intreaba-l ceva legat de scoala. Daca are un manual, o carte.