| puffy15 a întrebat:

Imi place mult un baiat cu care nu am vorbit niciodata si as vrea sa-l cunosc!
Numai ca nu stiu cum sa vorbesc cu el sau ce sa vorbesc cu el,mai exact cum sa incep o conversatie, in asa fel incat totul sa fie OK si sa nu zica ca ma dau la el! Please, ajutati-ma! Si el e in a 10-a si eu in a 7-a!

1 răspuns:
| Francykissme a răspuns:

Hmm. Pai nu sunt foarte multe subiecte de vorbit intre voi doi... Incearca sa gasesti punctele lui de interes. Cand le-ai gasit si simti ca "il cunosti" atunci incepe o conversatie cu el. Incearca sa iti deschizi sufletul in fata lui! Dar cand zic asta, nu ma refer la faptul sa spui ca il placi, ci sa ii spui ce iti place, ce hobby-uri ai etc. apoi o sa te considere o prietena si o sa aiba incredere in tine. Cand simti ca sunteti destul de apropiati, spune-i ce simti. Sper ca te-am ajutat happy Fundita?