| mimivreadoarfunsitze a întrebat:

imi place un baiat. El se uiata insistent la mine si cand a aflat ca il plac de la,, prietenele " mele s-a cercat cu iubita lui cu pretextul ca place pe altcineva. Oare pe mine?
p. s. - se uita insistent la mine si le intreba pe prietenele mele de mine
funda +vot

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ii place de tine. incearca oricum nu ai nimic de pierdut,.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

E clar ca te placebig grinbig grin.Ce mai astepti? Se vede ca tipu nu a avut curajul sa-ti zica in fata, iar cand a auzit de la prietenele tale a dat-o pe cealalata la o parte imediatwinking.Iar daca tu il plaki si el te place nu mai e nimic de facut altceva decat sa va combinatilaughing. Succes in continuare, sper sa va iasa relatiabatting eyelashes

P.S:fundita?batting eyelashes

| Stuff a răspuns:

Pai eu cred ca, el te place si ca nu avea curajul sa iti spuna din moment ce nu stia daca si tu il placi si nu voia sa complice lucrurile cu prietena lui, dar din moment ce s-a despartit de ea eu cred ca a facut-o pentru tine ca a aflat ca si tu il placi...asa ca bafta in continuare