| anonim_4396 a întrebat:

Salutare lume..deci..mie imi place de un baiat caruia ii place deja de o fata, inca de foarte mult timp din cate am inteles.chiar daca nu vorbesc cu el si ne stim doar din vedere, mereu cand trecem unul pe langa altul el se uita la mine insistent(acest lucru mi l-au spus si prietenele mele)...voi ce credeti? de ce s-ar uita el asa la mine?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa sunt unii, vad mai greu realitatea din jur, motiv pentru care se uita mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca daca te-ar fi placut s-ar fi bagat in seama cu tine...si prietenele tale cred ca incearca doar sa-ti dea sperante

| georgege a răspuns:

Depinde n-ai facebook sa vorbim mai bine si mai deschis acolo sau mess? Depinde si de cum arata ea si cum areti tu. Dar daca la un baiat ii place deja de o fata atunci e greu...

| Conficker a răspuns:

Ma faci sa rad, daca el renunta la cealalta pentru tine, ce te faci sa crezi ca nu va face la fel si cu tine? Daca va fi asa, o sa ai o relatie mai mult sexuala decat sentimentala. Daca te place, se desparte de cealalta si abia DUPA asta va fi cu tine. E o diferenta de sincronizare. Intrebare: ti-ar placea sa-ti fure cineva iubitul?