| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt in a 9-a si imi place fff mult de un baiat din a 12... el a aflat ca il plac si se tot uita insistent la mine cand ma vede. si nu numnai el... si prietenii lui. ce inseamna asta? plz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Se uita sa vada ce ar putea sa-l atraga la tine.te cerceteaza ca sa inteleaga ce "castiga" daca se combina cu tine.el e mare pentru tine in curand pleaca la faculate si tu mai ai 3 ani de liceu.iti dai seama ca le-a spus si prietenilor lui despre tine de aia se uita toti 3 dupa tine.ai grija pe cine pui ochii happybafta!

3 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Nu cred ca te placewinking, doar te masoara din priviriwinking

| PrintesaIngeras a răspuns:

Te cerceteaza mai antent.

| monica_6072 a răspuns:

Te place dar nu-ti poate spune poate i-e rusine s-au e timid