| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...imi place un baiat mult mai mare ca mine, el si-a dat seama ca mie imi place de el si acum nu stiu ce sa fac.Cand eu l-am cunoscut el avea o relatie dar apropriati mi-au spus ca intre ei nu mai e nimica si ca stau impreuna pentru ca aveau sa mearga la un eveniment.acum el e singur si nu stiu ce sa fac... poate ma ajutati voi:*

5 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Poi ar trebui sa ii dai niste semne ca il placi... spune-i ca iti place cum ii sta freza sau ceva de genul. daca vrei sa te ajut da add alyloveyouforever...si vb mai mult acolo.

| ImHereForYou a răspuns:

Poi sa-i zici ca-l plaki sh daca nu te place sa nu fi dezamagita pentru ca baieti sunt destui... Daca te place, o sa fi foarte ferikita ca ia reusit sa-i marturisesti, stiu ce greu este sa-i zici cuiva Te YuBeScK!
Succes mult!

| daniel_3747 a răspuns:

Pai asta este bine pentru tine fa ceva vorbeste cu el ff serios dezvaluiete ca asa o sa faca si el si la sfarsit pune intrebarea! asta merge mereu

| daniel_3747 a răspuns:

Pai asta este bine pentru tine... asa poarta o discutie cu el ff serios dezvaluite infata lui ca asa o sa faca si el si la sfarsit pune intrebarea! asta merge mereu

| victoria34521 a răspuns:

Pai depinde cat de mare e.Pentru ca nu poti sa adopti zicala ''Dragostea nu are varsta'' deoarece nu toti baietii gandesc asa.Crede-ma am trait-o! Si daca si-a dat seama ca il placi nu exista motiv de ingriojrare. Daca el te iubeste va veni la tine sau va incerca sa vorbeasca cu tine.cand un baiat nu face primul pas, fa tu prima.Atunci vei vedea daca ''e ceva de capul lui'' si daca merita.
Sper sa merite si sa isi dea seama ca esti o fata extraordinara! Pupici:*:*:*