| NicoletaV612 a întrebat:

In curand eu si iubitul meu facem 2 ani de relatie si as vrea sa ii fac o surpriza. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AlissBrie a răspuns:

Nu neaparat sa ii cumperi.O zi plina, numai voi doi, facand fel si fel de lucruri care va plac, sa depanati amintiri de cum erati inainte si cum sunteti acum, sa va iubiti mult.Sau poti face un filmulet gen"slideshow" cu pozele voastre inclusiv si cele mai nereusite, sa va amuzati, sa va uitati impreuna la un film

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Surprise butt sex! ...to him

wtf...si eu sunt socat de ce am putut sa scriu

| Ady93 a răspuns:

Anal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i sex oral.

| Kenya a răspuns:

Un tablpou cu poze cu voi

| Maxnonymus a răspuns:

Un bebe.

| Deliiiiiia a răspuns:

Hey...o idee de cateva minute.laughing)...descarca de pe Magazin Play -Viva Video si fa.i un videoclip cu cele mai amuzante momente+melodia voastra preferata.(o sa mearga.)
Bafta!

| AndreeaAysel a răspuns:

Ce zici de o cina romantica..gaseste un loc unde sa fi numai tu cu el...sa aveti intimate. apoi ii oferi o noapte.