| LoverNutella69 a întrebat:

am o prietena care e nascuta pe 15 noiembrie. Face 12 ani.Eu si inca 5 amici am vrea sa ii facem o surpriza dar nu stim care...Ne puteti ajuta cu o idee? Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Schapte_Sheny_1997 a răspuns:

Pai fa-i o petrecere surpriza. Mai vezi prin filme, dar nu prea iti face nimeni in realitate cand e ziua ta. Eu cand eram mica speram sa mi se organizeze una happy

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Cumpără-i un cadou frumos pentru vârsta ei. Sau poți să o iei să o duci undeva la un restaurant, terasă să îi faci o petrecere. Merge și la MCDonalds.