| MadalinaMhl a întrebat:

in curand eu si iubitul meu facem 6 luni de relatie, vreau sa ii fac o surpriza destul de mare. Am o idee si am nevoie de ajutorul vostru :3 Ii voi pune intr-o cutie mare mai multe cutii mici care vor fi numerotate, am in jur de 4-5 cutii. In ultima (fiind elementul de baza) va da de o poza cu noi in rama, in alta cutie de o scrioare si o cutie de bomboane in forma de inima puppy dog eyes in alta de niste biletele pe care voi scrie momente importante din relatie. Acum vine randul vostru, imi mai puteti oferi idei cu ce as mai putea adauga? Funda raspunsului cu cele mai multe idei bune :*

8 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Pune-i și una în care îi spui că ai rămas însărcinată.

| MadalinaMhl explică (pentru corolav):

Eu zic sa te abții de la comentariile de genul.winking

| corolav a răspuns:

Multă lume proastă sub ăst mîndru soare. Nu-i unul ca altul, care mai de care.
Ce poți cere de la un începător? De la clasa pregătitoare.
1234ab.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu la doi anisori I-am facut toata camera mea plina de lumanari si un tortulet :*

| corolav a răspuns (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Da* ce, i-ai făcut parastas de doi ani?

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns (pentru corolav):

Tie ti-as face parastas. Daca nu stii ce inseamna lumanari si petale de trandafiri te rog frumos, culca-te laughing

| MadalinaMhl explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Unu la mână nu facem 2 ani si nu ii pot face asa ceva laughing doi la mână vreau doar să îi fac un cadou material, nu altele care ar urma dupa ceea ce i-ai pregătit tu oh go on

| ywar a răspuns:

6 luni? Tu crezi ca 6 luni inseamna ceva? Hai sa fim seriosi. O floare sau o iesire in parc sunt suficiente. Mi se pare exagerat. Repet, nu cred ca poti sa spui dupa 6 luni ca ai o relatie inchegata, mai ales ca voi nu stati impreuna.
Eu as alege o surpriza mai simpla si mai de efect.