| Paradiseee a întrebat:

Buna TPU
In curind eu si iubitul meu implinim 2 ani si jumate impreuna. Dati-mi ceva idei de surprize, caci eu de-am cite am facut am terminat toate ideile.Va rog ajutati-ma cu cit mai multe idei.Mentionez ca eu am 16 ani si el 20.
Multumesc mult la toti cei care m-ai ajutat
Fundita

7 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Parfum, ceas, o ramă, o poza cu voi 2 intr-un medalion, o camasa, o cravata, o palarie. Ceva care are legatura cu voi doi, ceva ce aveti in comun.

| Wihox a răspuns:

Spune-i ca esti insarcinta laughing o sa fie o surpriza.

| dmmf a răspuns (pentru Wihox):

Good one laughing)

| neutrino a răspuns:

Nu stiam ca se sarbatoreste si la 2 ani si jumatate. Sarbatoriti si sferturile de an? Un pupic cred ca este suficient.

| Paradiseee explică (pentru neutrino):

Pai noi sarbatorim care sarbatoare dorim..chear si de exemplu 2 ani si 3 luni sau 2 ani si 2 luni..Asa e la noi, ne place sa ne facem surprize!

| Mechanix a răspuns:

Sex anal.

| Paradiseee explică (pentru Mechanix):

Tu cheaR nu vezi ca eu am de abia 16 ani?
Eu am cerut un sfat pentru o surpriza normala.
E penibil sa dai asa sfaturi gen cum me-ai dat mie)