| Bice a întrebat:

vă rog ajutați-mă. Pe 1 noiembrie, eu și iubitul meu facem un an de când suntem împreună. Dați-mi vă rog idei de cadouri/surprize.

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cina romantica
plimbare la lumina lunii
imbracaminte sexy + dragoste nebuna - asta daca aveti legaturi sexuale
tricou cu un imprimeu dragut
tablou cu voi doi
ceas, imbracaminte, bijuterii.
Scrisoare de dragoste, inima de plus,

| Bice explică:

Eu mă gândisem inițial să-i fac o surpriză amuzantă. Adică el își dorește foarte mult un bmw. Mă gândeam să-i cumpăr un set de chei bmw, să-l duc într-o parcare și să vadă o mașinuță cu telecomandă. laughing Ce ziceți de asta?

| varcolaccc a răspuns:

Îmbracate intr-o lenjerie sexy si o sa ii faci cea mai mare bucurie happy. In caz ca esti prea mica, cumparai ceva care crezi ca i-ar plăcea. Succes

| CristianAnonymous a răspuns:

Eu zic sa ii faci un cadou facut de tine happy.
Asa o sa ii placa foarte mult pentru ca ti-ai dat silinta pentru el si isi va da seama ca iti pasa de el happy.
Mult Succes :*.

| RealBoss04 a răspuns:

Eu zic sai dai ceva din suflet nu scump sa fie din inima eu zic ca o sa se bucure mult mai mult!