| YoyoLiiina a întrebat:

TPU! In primul rand, scuzati categoria, dar este urgent si din cate am inteles este cea mai vizitata.
Va rog sa ma ajutati, e urgent straight face.
Problema este ca : eu implinesc 14 ani pe data de 13 noiembrie. Am depus actele pentru buletin pe data de 27 octombrie si eu trebuie sa plec pe data de 12 noiembrie din tara. Trebuie sa fac urgent rost de buletin.
Se poate depune cerere pentru regim de urgenta? Pot primi buletinul intr-o saptamana, chiar daca nu am implinit inca 14 ani?
Fundita, normal puppy dog eyes.

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Du-te si vb acolo happy du-te cu parintii si explicatile care e problema. daca e o urgenta mare poate inteleg.