| Vitalyz a întrebat:

În ultimul timp m-am masturbat cam des, de vreo 3-4 ori pe saptamana deci cam odata pe zi, de o saptamana m-am lăsat si am observat ca nu mai am erectie chiar asa din orice, am fost cu o fata iar ea statea in bratele mele si ii puneam mana peste tot iar eu tot nu aveam erectie, care este cauza si ce ar trebui sa fac sa am o erectie mai buna?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa-ti pui intrebari. Sa devii mai mult decat ...ingrijorat. Pe bune. laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu te atrage fata.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu te atrage fata. Poate nu esti atras de fete.

| LianPompa a răspuns:

Nu mai da laba