| Georgescu6968 a întrebat:

M-am masturbat ceva timp si am observat ca testiculele mele s-au lasat si par cam goale.Ma puteți ajuta cu ceva ca se le repar? Va rog!

9 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Doar ti se pare! este bine sa nu abuzezi fa mai rar in caz ca nu te poti abtine o data pe saptamana mai merge.

| Emilian65 a răspuns:

Vezi unde duce masturbarea excesiva? Duce la golirea testiculelor. Ce vei face cand te vei casatori si vei vrea sa faci copii?

| SkyPilot a răspuns:

Nu ai ce sa repari, nu exita nici o legatura, stai linistit. Este doar o impresie subiectiva ca s-ar fi "golit". Pune-ti iubita sa se frece un pic cu fundul gol de tine si sa vezi cum se umfla de zici ca pocnesc happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Iubita? Poate un prieten... Un baiat care se refera la testiculele sale la modul asta nu a avut vreo iubita care sa se frece de el in fundul gol. El inca isi descopera outele.

@Georgescule, tine-le in lapte, se vor umple in aproximativ 1.5 ore.

| Suck a răspuns:

Poate de la caldura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scotch, asa le lipesti ceva mai sus.

| ychigo a răspuns:

N-ai ce sa repari! Ia o pauză mai lunga si o sa-ti revi. Ce spui tu acum înseamnă exces. Deci e prea multa... si fa-ti o prietena!

| celdesuspendat a răspuns:

Sa le repari? vezi cu patentul... poate merge.

| KoJoXMgoD a răspuns:

Incearca sa nu te mai masturbezi o vreme.