| qazqwe a întrebat:

Salut am si eu o problema sunt baiat am 20 de ani si sunt virgin si am o prietena acum si eram in pat amandoi si am avut un preludiu si faza e ca dupa ce am pus prezervativul mi-a murit si totul a fost foarte nasol..va dati seama si nu stiu de ce e o problema tin sa spun ca in ultimul timp m-am masturbat cam des foarte si astazi exemplu am stat cu ea in pat si ne jucam asa si i-am bagat mana in pantaloni si am masturbato si nu aveam o erectie totala idei?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Problema prezentata de tine este pur si simplu de natura psihica. Incearca sa fii cat mai relaxat si in cazul in care la o noua incercare de a-ti monta prezervativul penisul "moare" din nou, singura solutie viabila si rezolvare a problemei, devine/se reduce la folosirea unei alte metode de protectie. Vei vedea ca aceasta asa numita "disfunctie sexuala" va dispare si erectiile vor ramane lungi si puternice. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Esti agitat, ai ganduri, esti emotionat si se intampla. Daca nu reusesti sa te stapanesti sa fii linistit calm etc ia un cialis si ai rezolvat problema, no sa moara nici daca vrei laughing asta pana te obisnuiesti cu tipa.Chestia e ca nai avut erectie nici inainte cum spui.Asa sa stai si sa tot incerci poate se satura si fata si pleaca la altul laughing.Sau incearca de mai multe ori si daca tot nimic fa cum am zis, apoi revino sa spui cum sta treaba. Daca nici cu asta nu merge sa nu ai ceva o infectie urinara.Iao usor cu incercatu de mai multe ori, asta daca fata aia este rabdatoare si nu se supara nu o sa fuga. Daca stii ca fuge sau stiu si eu nu mai sta pe ganduri macar faci si tu ceva laughing adica ia cialis si o dai gata o sa fuga co sa-i dai prea mult laughing bafta si spor la treaba

| Emilian65 a răspuns:

Vezi unde duce masturbarea excesiva? La neputinta de a face sex cu iubita.

| kandaraki a răspuns:

Problema e de nivel psihologic, gandurile iti zboara de asta si nu ai erectie, incearca sa fii calm, a doua problema e ca te-ai masturbat si instrumentul tau nu functioneaza decat manual. Cu timpul vei invata sa faci sex, te vei mai face de rusine de cateva ori in fata prietenei tale, asta e, nu te mai masturba

| kavasaki99 a răspuns:

Incearca de mai multe ori o să poți e mai greu prima oara! baftă