| dana_8887 a întrebat:

In urma cu o luna jumatate un baiat s-a bagat in seama la mine in fiecare zi ma intreba ce fac si fara sa vreau m-am indragostit de el, dar de vreo 2 saptamani nu imi mai spune nimic, iar eu il tot intreb ce face si mai nou e intr-o relatie cu alta fata.Ce pot sa vorbesc cu el si ce pot face ma simt in plus cand il intreb ce face, dar cu toate ca imi raspunde frumos si tot continua cu emoticoane"" si "". Ajutati-ma funda!:*

2 răspunsuri:
| cranian0000 a răspuns:

Sunt baiat si cred ca ar trebui sa afli care e iubita lui daca fata e atasata de el daca se saruta se tin de mana se strang in brate nu ai sanse daca nu sunt chiar asa de atasati poti sa mergi langa el si sai soptesti la ureche"te iubesc"si sal saruti pe obraz dupa care trebuie sa pleci iar a doua zi cand il vezi spune-i daca si el simte acelasi lucru sau zi sati zica raspunsul la intrebare.aaa si incearca sa fi atasata de el baietilor le plac fetele care se tin dupa ei. Funda?big grin

| Inimioarra a răspuns:

Draga mea, baietii sunt ciudati rau, ba plac o fata, iar in urmatoarea zi e cu alta, niciodata nu sunt hotarati, la varsta asta experimenteaza cam orice, se baga in seama cu toate fetele. Ar trebui sa-l lasi, sa-si vada de treaba, nu-l baga in seama, fi mandra, gaseste pe altcineva si ai sa vezi cum vine ca un catuls plouat din nou la tine. Succes! :*