| anonim_4396 a întrebat:

>Bună.big grin<

Vreau să mă ajutati cu niste pareri:* Acum 2 luni o prietena de-a mea mi-a trimis un mesaj"Am un coleg in clasa caruia ii place de tine si mi-a zis sa-ti zic".Nu am fost asa curioasa sincera, peste ceva timp un alt amic din aceeasi clasa mi-a zis ca e un prieten de-al lui si ii place mult de mine.In fine, am facut la inceput cunostinta si a inceput sa imi trimita in fiecare dimineata mesaje.Eu aflasem ca el incerca sa mai combine pe altele 2 asa ca i-am spus prietenei mele cu care e el in clasa, ea i-a aratat mesajele si el m-a sunat si mi-a zis"Nu mai vorbesc cu nicio fata in afara de tine, te rog frumos sa ma crezi imi place de tine foarte mult si chiar vreau sa fim impreuna, si daca vom fi o sa fim doar noi 2. L-am crezut, m-am convins ca unii imi vor doar rauloh go on nu sa fiu fericita.Am continuat sa vorbesc cu el, ma intreba mereu daca vreau sa fim impreuna dar nu am vrut sa-i zic clar. Dupa cateva saptamani de vorbit el mi-a zis ca vrea o relatie care se bazeaza pe incredere fara sa fie inselat si i-am zis ca si eu la fel si atunci i-am dat raspunsul ca Da vreau sa stau cu el, il vedeam foarte fericit, eraa chiar fericit.Imi vorbeste extraordinar de frumos nu ne-am certat niciodata si imi spune ca nici nu ne vom certa pentru ca avem acelasi caracter si chiar ne potrivim, acum el a stat inainte cu o fata 3 ani,ea la inselat,s-a culcat cu altul si el i-a dat papucii,mi-a spus ca numai are nicio legatura cu ea s-a jurat chiar,imi spune ca ii place de mine mult, ma vazuse mai demult si i-a placut de mine si ca el pe mine ma vrea,vreau sa spun ca e primul baiat din viata mea care simt cu adevarat ca ii pasa,imi spune in fiecare zi ca sunt frumoasa, ca ii place de mine, imi saruta mana, ba chiar imi zice uneori saru-mana.Intr-un cuvant ma respecta, cand nu-mi raspunde la telefon sau are treaba imi spune"Iarta-ma"sau "Promite-mi ca nu te superi daca te superi mai poate astepta(treaba)laughing".Voi ce parere aveti? Chiar ii pasa?! Nu e dimineata sa nu-mi trm mesaj cu "buna dimineata iubita mea" Isi cere scuze din orice, daca lui i se pare ca sunt mai suparata imi zice"Iarta-ma"Si-i zic de ce sa te iert?"Pai poate te-am suparat si nu mi-am dat seama".Are o poza cu mine si imi spune ca se uita mereu la ea cand ii e dor de mine. Vreau doar o parere din partea voastra.Mulţumesc! Va pup:*

2 răspunsuri:
| thedistroyer a răspuns:

Da si eu sunt de aceeasi parere. Si eu m-as comporta asa daca as gasi o fata in care sa am incredere si careia sa ii pese de mine deoarece pana acum am fost cu 3 fete si toate au inceput sa nu mai vb cu mine si stateau cu altii si nu imi placea. Eu zic sa fii fericita ca ai un astfel de prieten si sa il iubesti cum te iubeste si el pe tine deoarece nu e un lucru usor de gasit. Mult succes

| Maryna78 a răspuns:

Buna. Asa prieten cum ai tu rar mai gasesti.Parerea mea este ca el te iubeste foarte mult si chiar tine la tine. Sa va iubiti mult! o seara buna!