| Papadopolina a întrebat:

In urma cu o saptamana m-am despartit de prietenul meu; saptamana asta m-am cuplat cu alt baiat care este prieten cu fostul! Din nefericire s-a despartit de mine zicand ca trebuie sa ma impac cu fostul meu prieten deoarece in ca tine mult la mine! I-am zis ca chestia asta e imposibila si a zis ca sa ne despartim pana se mai linistesc apele.O sa mai pot avea vreodata o relatie cu el, eu sincer tin foarte mult la el si chiar imipare rau!

Help!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Prietenii si amicii fostului tau iubit nu-ti pot deveni niciodata prieteni-iubiti. Nu accepta in ruptul capului asa ceva, numai femeile usoare fac asa ceva. Daca ai avut un iubit, toti cei care ii sunt sau i-au fost la un anumit moment dat prieteni sunt absolut tabu pentru tine.

| neutrino a răspuns:

Daca saptamanal iti schimbi prietenii, atunci nu are de ce sa-ti para rau, oricum va aparea al treilea.

| sensualus a răspuns:

Din ce cauza l-ai lasat pe fostul si de ce-l doresti asa de patimas pe celalalt?

| Ycu a răspuns:

Nu este nici o regula in codul femeilor gen "NU te cupla niciodata cu cineva din anturajul fostului prieten?" Barbatii cu siguranta au ceva in codul nostru.

| Belluuu a răspuns:

Iau devil daca ar face asa si preteni mei blushing in fiecare zi ar bea de la mine cate o bere laughing ala da preten smug :p