| emanuel650bisoc a întrebat:

inca nu am avut vreo relatie si am o intrebare...
Cand ma uit la porno am o erectie foarte buna dar ma tem ca atunci cand voi fi cu o fata nu va fi la fel...ce pareri aveti? Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Daca fata e nasoala si sta ca Iisus pe cruce laughing iti dai seama ca nu o sa fii beton armatwinking asa cum esti cand te uiti la pornowinking
Otherwise o sa mearga treaba binewinking

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu te mai uiti la porn si sa eviti sa te masturbezi excesiv pentru ca, sigur vei avea probleme cand vei fii cu o fata in pat.

| MValentin a răspuns:

Si eu am patit la fel la primul act sexual cu prietena mea happy tot ce trebuie sa faci este sa fi calm si pur si simplu sa profitati de acea,, magie,, dintre voi. Daca se intampla asta este ai maini limba etc improvizezi nu degeaba avem experienta din filmewinking bafta

| Pantagruel a răspuns:

Baga un porno cand esti cu ea. Rezolvat.