| anonim_4396 a întrebat:

Nu e cam degraba pentru o relatie cu un baiat la 12-13 ani? ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| Byaaa a răspuns:

Mah...acum nu conteaza daca e devreme sau nu, conteaza ceea ce simti, dar daca o sa vrei sa fii cu l trebuie sa fii sigura ca altfel o sa-ti para rauwinking

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E devreme, zau asa.Sa mai copilareasca putin, nu se mai intalneste cu anii astia niciodata.

| mgtow a răspuns:

Deja apar scene neplacute, eu vad ceva neobisnuit asa devreme.

| MMadalina a răspuns:

Ba cam da... E cam devreme pentru relatii.Lasa ca o sa vina si vremea lor:-)
O zi buna!

| asy a răspuns:

Depinde... daca ati doresti voti fi impreuna si la 11 ani laughing asa scunt copii din ziua de azi laughing Fundabatting eyelashes?

| daniela_9291 a răspuns:

Am colege care au prieten dupa prieten si au 13 ani jumatewinking