| djddjdjsjsjjdjsjsjsjs a întrebat:

incep prin a spune, ca îmi place un baiat dintr-o cls paralela cu a mea (el e de vârsta mea), se tot uita la mine, de fapt el mi-a atras atentia intr-o pauza, când eu cântasem o melodie (am voce) si apoi cantse si el...de atunci ne tot privim unul pe altul, țin sa precizez ca nu ne-am vorbit niciodată. Intr-o zi mi-am facut Fbk, i-am trimis cerere dar nu a vrut sa mi-o accepte, a sters-o pur si simplu....si nu stiu de ce pentru ca de cate ori ne vedeam ne uitam unul la altul, fara sa zicem ceva, nu înțeleg de ce nu mi-a acceptat cererea?
El s-a uitat prima oara l-a mine si mi-a atras atentia, de aceea ma uitam si eu la el.
Ce îmi sugerați sa fac?
(Nu am tupeu sa vorbesc cu el față in față).

Răspuns Câştigător
| Florin17Higuain a răspuns:

Ciudat comportament, asa e, ai dreptate :/... dar sincer, nu stiu ce sa zic. Vorbeste cu el odata si spune-i daca simte ceva pentru tine, daca da spune-i si tu. Nu mai pierde timpul aiurea si sa crezi ceva ce poate nu e adevarat big grin

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate nu te place sau poate din graba cine stie

| WaterDrop a răspuns:

Pfff, este doar invidios ca vocea ta este mai buna decat a lui si vrea sa se duca la Xfactor singur.

Daca nu te-a acceptat nici macar pe Facebook, este o foarte mare sansa sa nu te placa.Si apropo, de cand este interzis sa te uiti la cineva cu alt motiv decat acela de a`i jura iubire eterna? laughing Avem ochi, ne uitam.Punct.Lasa`l in pace, cine stie ce ciudat este.

| djddjdjsjsjjdjsjsjsjs explică (pentru WaterDrop):

Pai invidios n-are de ce sa fie.In fine, mai sunt băieți happy

| Andrei101010 a răspuns:

Mie imi place sa ma holbez la oamenii care trec pe strada...asta inseamna ca ii iubesc pe toti?

| alexutzadumitru123456 a răspuns:

Eu zic că îi place doar vocea ta...cam atât...