| XxRoxRoxyxX a întrebat:

sambata am fost in club cu niste prieteni, am stat putin la masa, iar apoi am dansat, in tot acest timp mi-a atras atentia un baiat care lucra la bar, am incercat sa fac rost de fb lui. Bun, nu era prima data cand il vedeam, dar de data asta mi s-a parut foarte dragut si am dansat cu el..astazi i-am trimis cerere pe fb, mi-a acceptat-o si am vb una alta, mi-a cerut sa ne intalnim mai spre seara pentru ca nu isi aminteste de mine. El a avut o relatie destul de lunga pana acum o luna si ceva si am vazut ca fosta lui inca ii da like-uri la poze...credeti ca e bine sa ies cu el sau sa il intreb inainte de ea. Mi-e cam rusine, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Nu te retine? Nu stiu ce sa zic...

| Gomoiu_Ioana_2001 a răspuns:

Intreaba-l de fosta lui. Idk. poate il vei cunoaste mai bine. happy