| RozZ a întrebat:

Intr-o zi m-am certat cu fostul iubit(atunci eram doar prieteni) si de atunci el se uita urat la mine de fiecare data cand ma vede.Credeti ca ma uraste si de aia se uita asa la mine? Rasp sincerbig grin... Funda si vot big grin

Răspuns Câştigător
| serendipity8300 a răspuns:

Poate te uraste in momentul in care v-ati certat si ca amici el a crezut ca te-a pierdut definitiv. personal mi se pare un cliseu sa ramai prietena cu fostul iubit chiar daca totul s-a terminat frumos e posibil sa mai existe resentimente si pareri de rau.